Ach, to písmo …

Texty a písmo často řeším i u šití. Vždyť polštářek nebo deka přímo na míru s jménem dítka je krásný, originální dárek. To jméno na polštářku svědčí o to, že tento polštářek byl ušitý právě pro tu konkrétní osobu a dává mu punc výjimečnosti.

Jurášek jméno

 

Vybrat správný tip písma není zas až tak jednoduché.

Věděli jste, že písmo dokáže mluvit a jsou lidé, kteří mají dar a té řeči rozumí?

Já jsem nad tím až donedávna moc nepřemýšlela.

Často jsem ve svých foto návodech a teď už i knihách narážela na to, jaké písmo použít. Vybrat písmo totiž není vůbec jednoduché. Kdo se veřejně prezentuje jistě ví o čem píši 🙂

Na pomoc mi přišla Andrea Grigerová. Nevěřili by jste, co vše dokáže. Především má tu úžasnou schopnost a rozumí řeči písmen. Na základě asi hodinové skype konzultace dokáže vytvořit psychologický profil vaší osobnosti. Žasla jsem nad tím, co na mě písmo prozradilo! Pozitivní i negativní vlastnosti, silné a slabé stránky, mou povahu a talent.

Andrea mi po konzultaci do týdne zaslala písemnou zprávu, kde mám vše černé na bílém. Doporučila mi druhy (fonty) písma, které mě vystihují a které budou prezentovat mou práci.

S výsledkem jsem byla více než spokojená! Vlastně jsem tak nadšená, že se s vámi o svůj zážitek ráda podělím. Třeba i vy máte touhu nechat si pomoct a najít písmo sobě na míru 🙂

Zaujalo vás toto téma? Více se dozvíte tady >>> 

 

Renata Pekařová

Jsem lektorka šití a online podnikatelka. Zakladatelka online školy šití www.onlineskolasiti.cz.

Jsem autorka elektronických knih a online kurzů s návody na šití. Šití se věnuji i na svém webu www.renatapekarova.cz.

Prodávám krásné bavlněné látky a potřeby pro šití v internetovém obchodě www.siti-renata.cz. 

Pořádám "živé" kurzy šití. Práce s lidmi mi přináší radost. Šití mě zkrátka doprovází na každém kroku a já se o ně s vámi ráda rozdělím.

 

 

 

Komentáře