Chcete umět ušít deku ... a ne jednu, ale hned tři?

Ráda vás to naučím a ukážu vám jak šiji deky já. Postupy  jsem nafotila a podrobně popsala v eBooku Deka z lásky. 

Šití je můj dlouholetý přítel do pohody i nepohody. Provází mě životem již několik let.

Přes to, že jsem vyučená dámská krejčová, cesta k šití dek nebyla zase až tak jednoduchá. Ve škole nás učili "pouze" dokonale zpracovat oděv.

Moje touha šít pro radost byla velmi silná. Hledala jsem návody a techniky jak se deky šijí. Nejdříve jsem začala šitím polštářků, potom jsem našla odvahu a pustila jsem se do šití první deky ... A BYLA TO LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT!

Šití dek, hlavně pro děti, mi přináší radost.  

 

Šiji deky jako jiní staví stavebnice ... hezky kousek ke kousku.

 

K dnešnímu dni jsem ušila kolem 50 dek z toho 22 dek do projektu mému srdci blízkému z.s. Deky z lásky.

Co získáte?

Návod založený na mé dlouholeté praxi s šitím dek. Na třech konkrétních dekách, které jsou ušité jednou technikou, vám vysvětlím způsob plánování a šití vlastní deky ve velikosti, kterou si určíte. 

 • Před šitím

  Získáte důležité informace, které musíte znát před šitím deky. Tyto informace vás ušetří zklamání z nevydařeného šití, vynaloženého úsilí a ušetří vám peníze za znehodnocený materiál.
 • Návod na šití

  Podrobný návod nafocený a popsaný, krok za krokem na šití tří dek ve třech velikostech: pro dospěláka, dítě a baby. Všechny deky jsou šité jednou technikou s malými obměnami. Díky tomuto návodu můžete ušít desítky dalších variant svých vlastních originálních dek.
 • Závěrem

  Poskytnu vám důležité informace, jak o svou deku pečovat tak, aby byla co nejdéle jako nová.
 • z.s. Deky z lásky

  Tento eBook jsem vytvořila na podporu z.s. Deky z lásky. Jeho koupí přispíváte finanční částkou spolku, který rozdává radost a šije deky pro děti v obtížné životní situaci - pro děti těžce nemocné, dlouhodobě chronicky nemocné nebo jinak vážně postižené z České republiky ve věku od 0 do 16 let.

Cena eBooku je zlomek hodnoty, na kterou si eBook cením. Informace v něm obsažené jsem skládala kousek po kousku několik let a důkladně si je ověřila sama přímo u šicího stroje. Stálo mě to nespočet hodin. 

Chtěla bych se s vámi o své zkušenosti rozdělit. Mým přáním je, aby se deky naučilo šít co nejvíce švadlenek.

Proto vás povedu hezky krok za krokem až budete umět sestavit a ušít deku vlastní.

 

Za eBook Deka z lásky zaplatíte 490,- Kč.

 

Možná si říkáte, že tyto informace najdete někde jinde, že je jich internet plný.

To máte pravdu, návod na šití dek na internetu najdete, většinou v anglickém jazyce, navíc budete muset strávit pátráním po informacích mnoho hodin a další čas strávíte ověřováním získaných informací u šicího stroje. V eBooku Deka z lásky najdete vše hezky na jednom místě a navíc získáte bonus k nezaplacení v podobě ověřených postupů.

Nakupujte bez rizika

Jsem si jistá kvalitou obsahu svého eBooku. Proto vám nabízím 14 denní lhůtu, ve které vám v případě, že eBook nesplní vaše očekávání, vrátím vám v plné výši celou částku, bez otázek a udání důvodu.

K eBooku jsem pro vás připravila vyjímečný bonus.

 

Získáte desítky motivů jako inspiraci na šití dětských dek. Toto je ojedinělá sbírky ne jen v České republice.

Pozor to není vše!

Inspirace bude stále přibývat s každou odevzdanou dekou. Získáváte doživotní aktualizace eBook Deka z lásky i BONUSU Kronika Deky z lásky.

Pokud potřebujete poradit?

Napište mi:

Renata@renatapekarova.cz