eBook - kniha v elektronické podobě

Hravé šití polštářků


 Váš průvodce šitím polštářků.

Krášlí náš domov, starají se o naše pohodlí v době odpočinku, rozdávají radost, když je darujeme.

To vše a ještě mnohem více jsou šité polštářky. 

Baví mě jejich různorodost a nekonečné možnosti variant šití. Za téměř dvacet let jsem jich ušila nepočítaně! Našla jsem "zlepšováky a zkratky" v postupech šití.  

Šití polštářků prostě nenudí!

V eBooku Hravé šití polštářků se mi podařilo podrobně nafotit a popsat "vylepšené" základní postupy šití polštářků. Díky nim dokážete ušít jakýkoliv polštářek podle svého přání. A na tom záleží!  Je pro mě důležité, naučit šít samostatně, nejen čtyři polštáře podle čtyř návodů.

 

eBook je určený švadlenkám, které:

 • začínají s šitím
 • chtějí své šití polštářků posunout o laťku výš
 • kterým záleží na kvalitně ušité práci
 • už mají dost šití látkových povlaků. Je čas pustit se do pořádného šití polštáře!
 • které se chtějí rozvíjet a zdokonalovat
 • které se rády prošijí přes polštářky k dekám

Přijmi pozváni do mého světa šití, kterým tě provedu krok za krokem:

Renata Pekařová

Jsem nadšená průvodkyně světem šití. Předávám znalosti, ke který jsem se prošila dvacetiletou praxí. Šití je můj životní styl, v šicí dílně odpočívám a ztrácím pojem o tom, co se kolem mě děje.

Lásku a zálibu jsem našla v online podnikání, díky kterému mohu naučit šít mnohem více švadlenek.

Šiju pro radost♥

Na stránkách eBooku Hravé šití polštářků najdeš:

 • Než se pustíš do šití. Informace o pomůckách a materiálech
 • Jak hravě na šití aplikace.
 • Vysvětlím možnosti šití předního dílu
 • Dozvíš se základy prošívání.
 • Naučíš se spojit přední a zadní díl tak, aby byl polštářek krásný na pohled, ale i uvnitř.
 • Představím způsoby lemování polštářků.

Polštářek je hotový.

Co dovnitř?

Odpověď také najdeš v eBooku.

Provedu Tě šitím polštářků krok za krokem.

Nemusíš nikam jezdit, budeme šít společně v pohodlí tvého domova. V čase, který se ti hodí. Tempem, které ti vyhovuje.

Jsi připravena naučit se šít polštářky jako profesionál?

Nahlédni do eBooku:

Jaká je cena eBooku?

Pokud jsi po eBooku zatoužila, neváhej a kup si jej ještě dnes. Co vše získáš, už víš. Nabízím Ti, návod plný informací, zkušeností, vychytávek, které Ti pomohou nejen v šití polštářků.

Kolik za eBook zaplatíš?

Cena eBooku je 490,- Kč.

 

Garance vrácení peněz.

Nic neriskuješ.

Dopřej si čas a v klidu eBook prostuduj. Pusť se mnou do šití. Jsem si jistá kvalitou obsahu eBooku a všech informací, které jsem v něm zpracovala.  Proto Ti nabízím 14 denní lhůtu na vrácení peněz v plné výši, bez udání důvodů. 

 

Jedinečné bonusy navíc.

Pokud koupíš eBook získáš navíc jedinečné bonusy, které jsem pro Tebe připravila.

O bonusech si přečti níže.

 

 

 

 

Koupí eBooku Hravé šití polštářků získáš tyto báječné dárky:

1. BONUS

Šijeme kulaté polštářky.

Ukážu Ti, jak ušít kulaté polštářky.

 

 

2. BONUS

Pejsek veselý mazlík.

 

Jůůů polštářek pro děti!

Podrobný návod včetně střihu, jak ušit mazlíka, . 

Děti jej miluji ... odzkoušeno na vlastních dětech 🙂

3. BONUS

Předlohy aplikací.

.

Nový dárek

Video návod, kde ušiju polštářek způsobem, který mám nejraději.

Jste zvědaví jaký to je?

 

Podívejte se na video pod tímto textem.

Ještě by Tě mohlo zajímat ...

K šití polštářků potřebuješ:

 • šicí stroj
 • materiál, konkrétní rozpis materiálu najdete v eBooku
 • nůžky, jehly, špendlíky, metr

Myslíš si:

"s šitím začínám, takové polštářky ušít nezvládnu ..."

Právě naopak! 

Tento eBooky tvořím, jako průvodce pro začínající švadlenky.

Jsem si jistá tím, že šití polštářku z mého eBooku zvládneš!

Přesvědč se sama, nemáš co ztratit.

Proč máš koupit právě tento eBook?

 • Všechny informace mám odzkoušeny v praxi. Nepíši teorii, ale předávám vlastní zkušenosti s šitím polštářků.
 • EBook jsem sestavila tak, abys se naučila samostatně šít vlastní polštářky. V rozměru, tvaru a technikou, která ti vyhovuje. Právě jdeš naproti vlastní tvorbě.
 • Koupí eBooku nic neriskuješ! Pokud nebudeš spokojená s obsahem, využij garanci vrácení peněz v plné výši do 14 dnů od zakoupení.

Přečti si, jak se eBook líbí.

Mimoriadne prínosný e-book. Veľmi praktický a zároveň vysvetľuje aj z "teoretickej stránky" všetky potrebné veci okolo šitia vankúšov. Nielen takých obyčajných, ale priam rozprávkových. Krok za krokom. Človek nemusí vedieť o šití vôbec nič - stačí mu prečítať e-book a pustiť sa do toho. Na konci bude 5 prekrásnych vankúšov. Každý vytvorený inou technikou. Popri tom sa naučí všetky vychytávky a triky ostrieľaných šičiek. A tie bude môcť použiť už kedykoľvek. Pri šití akéhokoľvek vankúšika, oblečenia alebo inej vecičky. Povedala by som, že tento ebook je doslova "ŠKOLA ŠITIA HROU - RAZ-DVA-TRI" 🙂

Miriam Štolfováwww.miriamstolfova.sk

Milá Renatko, ste veľmi milá a šikovná, s radosťou som si prečítala Váš nový e-book. Je to naozaj precízne a podrobne napísaný návod na ušitie vankúšov s aplikáciami. Úžasná pomôcka pri šití aj pre tých, ktorí so šitím a touto technikou nemajú veľké skúsenosti, nakoľko e-book ponúka okrem samotného postupu pri šití aj cenné rady ohľadne materiálov a pomôcok, ktoré sú pri práci potrebné. Vidno, že máte so šitím mnoho skúseností a viete, ako pomôcť tým, ktorí to nevedia, alebo so šitím iba začínajú. Nech sa Vám darí aj naďalej ponúkať záujemcom také hodnotné knižky. Krásny advent a príjemné chvíle pri šití aj Vám. Viola

Viola Bajaníkováwww.viola.sk www.violabajanikova.sk

Práce Renaty Pekařové sleduji prostřednictvím internetu již několik let. Později jsem měla možnost seznámit se s ní i s jejími výrobky osobně, díky naší společné činnosti v zapsaném sdružení Deky z lásky. Po těch letech můžu už směle říct, že okamžitě poznám, kterou deku či polštářek ušila Renata, protože všechny její práce mají svůj osobitý půvab a jsou něžné i hravé. A takové jsou i všechny polštářky, které najdete v oBooku Hravé šití polštářků, se kterým jsem měla možnost se podrobně seznámit. A nejen že jsou polštářky krásné, také návod na jejich ušití je pečlivě vypracovaný a zcela jistě podle něj dokáže šít i začínající švadlenka. Ta se navíc v eBooku dozví všechny potřebné základní informace o šikovných pomůckách i používaných materiálech, a také může čerpat z bohatých zkušeností Renaty, o které se v eBooku s námi švadlenkami ochotně podělila. Co dodat závěrem? Snad jen to, že kdo si nový Renatin eBook koupí, ten rozhodně neprohloupí. Mimo návodů na ušití krásných polštářků s různým způsobem zapínání každá švadlenka obdrží i spoustu krásných bonusů. Takže moje doporučení zní: jděte do toho! Na své si přijde každá švadlenka, ať už se šitím teprve začíná, nebo už je zkušená a má spoustu šití za sebou. Určitě v návodech pro sebe najde nějaké dobré rady a vylepšení, stejně jako jsem je našla já.

Vave - Alena Zemanová

Škoda, že eBook Hravé šití polštářků od Renátky Pekařové neexistoval před 10 léty, v době, kdy jsem začínala šít. Ušetřil by mi totiž spoustu času s vyhledáváním informaci typu - Jak na to. Ebook obsahuje tolik informaci na jednom místě, od osvědčených pomůcek, přes materiál k praktickým postupům. Líbí se mi, jak je šití polštářků srozumitelně zpracováno krok po krůčku, včetně názorných fotografií. A jako třešinka navrch – báječné a opět skvělé zpracováne bonusy. EBook Hravé šití polštářků je velmi užitečný pomocník pro začínající švadlenky, ale i ty pokročilé v něm naleznou řadu praktických vychytávek a doporučení. Mě oslovil velmi a dávám mu palec nahoru. V každém případě usnadní a zkrátí cestu za vysněným originálním polštářkem, v tomto případě originálních polštářků bude minimálně 5 🙂

Lilienka - Lenka Gemelová