8 nejoblíbenějších video návodů

Video návody s postupy šití nebo s informacemi o pomůckách a materiálech natáčím asi 2 roky. Od velmi rozpačitých začátků jsem pokročila do fáze, že kameru nevnímám a „pouze“ šiju a mluvím o tom, co mám moc ráda … šití je má vášeň, moje velká láska. Šiju pro radost a snažím se tu radost rozdávat přes své video návody.

Moc dobře si vzpomínám na dobu, kdy jsem se sama učila a často jsem tápala a nevěděla kudy kam. Tenkrát jsem moc „podaných rukou“ nepotkala.

Naštěstí mě to neodradilo a od pokusů a omylů jsem se prošila do fáze, kdy si už většinou vím rady. Stačí podívat se na výrobek nebo si jej představit a vím jak na to.

Přitom se stále s chutí učím další a další šicí techniky a postupy. Vyzkouším si je doma ve své šicí dílně, někdy si je vylepším po svém a potom vám je předám v podobě video návodu.

Přeju si, aby měl každý možnost naučit se šít.

Doufám, že moje video návody vás povzbudí v začátcích a podpoří vás v tom, abyste to nevzdaly.

Dřív jsem si myslela, že se mnou šijí „pouze“ začínající švadlenky, dnes vím, že moje šití inspiruje i ty zkušené. Každý v něm najde něco přínosného do své šicí dílny!

Video návody, které vám dávám zcela zdarma najdete na webu onlineskolasiti.cz, který jsem k tomuto účelu vytvořila. Video návody zdarma jsou takové malé jednohubky, určeny k vaší ochutnávce.

Pokud vám zachutnají a budete chtít víc, tvořím pro vás online kurzy, které vás zcela nasytí :). Tady už nebudeme ochutnávat, ale rozjedeme to naplno!

Obsah online kurzů je důmyslně propracovaný, vedu vás v nich krok za krokem.

Za dva roky jsem natočila asi 40 šicích videí ZDARMA.

Nedávno jsem procházela svůj youtube kanál a narazila jsem na zajímavé informace. Zjistila jsem, které video návody se vám podle počtu shlédnutí
líbí nejvíce .

Zajímá vás, které to jsou?

8. nejsledovanější video návod

Je video návod na šití obalu nejen na malý tablet.

Tento způsob šití obalů často a ráda používám. Natočila jsem ještě další verzi.

Video vidělo přes 2200 švadlenek.

Obě verze najdete tady >>>

7. nejsledovanější video návod

Je video návod na šití jednoduchého pouzdra.

Pouzdro používám já i moje děti a další desítky, možná i stovky švadlenek, které jej podle návodu ušily.

Video vidělo přes 3600 švadlenek.

6. nejsledovanější video návod

Je obal na kapesníčky.

Praktický a zároveň dekorační prvek, který se bude hodit do každé domácnosti. Už zdobí i tu vaši?

Video vidělo přes 4300 švadlenek.

5. nejsledovanější video návod

Je návod jak lemovat polštář.

Praktický návod, díky kterému můžete lemovat cokoliv! Zároveň je to „pouze“ jeden ze způsobů, kterým můžete lemovat.

Že jsem se s vámi rozdělila o svůj způsob lemování polštářku, ocenilo přes 5900 švadlenek, které video viděly. Hodně by mě zajímalo, kolik olemovaných polštářků díky němu vzniklo. Možná by se ani nevešly do jedné místnosti „o).

4. nejsledovanější video návod

Je Jak ušít šátek.

Tento návod je jednoduchý a přesto zaujal přes 7100 švadlenek. Tím se mi potvrzuje moje přesvědčení, že šití vůbec nemusí být složité, aby nás bavilo. Naopak v jednoduchosti je krása…. jednoduché věci nás většinou baví a neodradí.

3. nejsledovanější video návod

Je Srdce s vůní levandule.

Umíte ušít srdíčko? Pokud už znáte „fígl“ s nastřižením, není to žádný problém. Další jednoduchý, ale velmi líbivý projet. Můžu říct, že voňavá (levandulová) srdíčka jsou celebrity našich řemeslných prodejů. Vyzkoušejte si ušít takové srdíčko a darovat, uvidíte jaký bude mít úspěch!

Video zaujalo přes 7200 švadlenek.

2. nejsledovanější video návod

Je Jak ušít pytlíček.

Dalo by se říct, taková blbost a přitom to zajímalo přes 9700 švadlenek. Když začínáte šít, není nic blbost! Proto se nemusíte stydět nebo obávat zeptat na to, co vás zajímá. Umění šití je skryté v informacích… v hromadě malých střípků, díky kterým se krásně poskládá celek.

Aby to nebylo tak jednoduché, k cíli nevede pouze jedna cesta. Tím myslím, že postupů na šití jedné věci je několik. Doporučuju vám je objevit, vyzkoušet a nechat si ten svůj.

Třeba pytlíček můžete ušít na několik způsobů. Tady je jeden z nich.

1. nejsledovanější video návod

Je možná překvapivě … Jak navléknout jezdce na nekonečný zip.

Vidělo jej přes 9900 švadlenek.

Zašívat do výrobků nekonečný zip je praktické, ekonomické a i ekologické …

Obnáší to především osvojit si způsoby zašívání nekonečného zipu, které se někdy liší od našívání zipu celého. Počet shlédnutí svědčí o tom, že vás šití s nekonečným zipem zajímá.

Toto video původně vzniklo pro online kurz Škola šití. Potom jsem si ale řekla, že by byla velká škoda se s ním nerozdělit se všemi švadlenkami. V kurzu se samozřejmě naučíte zašívat nekonečný zip na mnoho způsobů.

Závěrem ještě jedno video s velkou sledovaností…

Takto vypadá moje úplně první video, ve kterém se snažím představit to, co dělám a eBook Hravé šití polštářků.

Je to moje nejstarší video a zároveň nejsledovanější … uff ještě dnes si „živě“ pamatuju, jak těžké pro mě bylo natočit ho.

S přibývajícími video návody je to čím dál snadnější. V podstatě je to úplně stejné jako šití. Čím víc šijete, tím víc se zdokonalujete!

Zveřejnila jsem ho 22.2.2016 a vidělo ho přes 12600 lidí.

Který můj video návod je NEJ pro vás?

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky