Ach, to písmo …

Texty a písmo často řeším i u šití. Vždyť polštářek nebo deka přímo na míru s jménem dítka je krásný, originální dárek. To jméno na polštářku svědčí o to, že tento polštářek byl ušitý právě pro tu konkrétní osobu a dává mu punc výjimečnosti.

Jurášek jméno

 

Vybrat správný tip písma není zas až tak jednoduché.

Věděli jste, že písmo dokáže mluvit a jsou lidé, kteří mají dar a té řeči rozumí?

Já jsem nad tím až donedávna moc nepřemýšlela.

Často jsem ve svých foto návodech a teď už i knihách narážela na to, jaké písmo použít. Vybrat písmo totiž není vůbec jednoduché. Kdo se veřejně prezentuje jistě ví o čem píši 🙂

Na pomoc mi přišla Andrea Grigerová. Nevěřili by jste, co vše dokáže. Především má tu úžasnou schopnost a rozumí řeči písmen. Na základě asi hodinové skype konzultace dokáže vytvořit psychologický profil vaší osobnosti. Žasla jsem nad tím, co na mě písmo prozradilo! Pozitivní i negativní vlastnosti, silné a slabé stránky, mou povahu a talent.

Andrea mi po konzultaci do týdne zaslala písemnou zprávu, kde mám vše černé na bílém. Doporučila mi druhy (fonty) písma, které mě vystihují a které budou prezentovat mou práci.

S výsledkem jsem byla více než spokojená! Vlastně jsem tak nadšená, že se s vámi o svůj zážitek ráda podělím. Třeba i vy máte touhu nechat si pomoct a najít písmo sobě na míru 🙂

Zaujalo vás toto téma? Více se dozvíte tady >>> 

 

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Máte chuť tvořit něco vlastními rukama, ale netušíte, jak začít, pak jste na správném místě.

Zvu vás do hravého online kurzu zdarma: ŠIJU PRO RADOST

Který vás naučí vytvářet malé projekty s lehkostí a jistotou, přinese radost do vašeho šicího světa. Postupy šití jsou zpracovány jako video návody. Máte možnost se zapojit do aktuální výměnné hry pro švadlenky - Swapu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky