Hana Desing

Hana Nováková – Hana Design

Pod značkou Hana Desing se skrývá sympatická, usměvavá žena, které tvoří s láskou šité panenky a jiné maličkosti. Její panenky obdivuji již nějaký ten pátek :). Nedávno na mě vyskočil na internetu její kurz šití, při pohledu na panenku, kterou si kurzistky ušijí jsem pocítila silnou touhu, patřit mezi mě.

Hana se věnuje šití panenek asi 5 let. Její panenky sklízí obdiv nejen u nás, ale i v zahraničí.

Kurzy šití jsou skvělá příležitost naučit se něco nového.

A to není zdaleka jediný důvod proč na kurzy jezdím. Vždy potkám zajímavé ženy. Strávím příjemné chvíle u šicího stroje. Odpočinu si a „vyvětrám“ hlavu od běžných starostí. Naučím se zase nějakou novou vychytávku… a důvody bych tady mohla vyjmenovávat ještě hezkou chvíli.

Když jsem nadšeně líčila kamarádce, že odjíždím do Prahy na Hančin kurz, zeptala se mě překvapeně „ty neumíš ušít panenku?“. Odpověděla jsem popravdě, že umím, ale určitě nebude na škodu, podívat se jak panenky tvoří profesionálka.

Času ani cesty jsem opravdu nelitovala!

Nevím, jak to máte vy. Já jsem se na kurz moc těšila, ale v pátek se mi na sobotní „výlet“ do Prahy opravdu nechtělo. Nakonec jsem zabalila šicí stroj, oblečení na šití a šicí pomůcky. V sobotu ráno jsem vstávala ve 3,20 hod. a odjela jsem na vlak. Společnost na cestě se mi rozhodli dělat manžel a obě děti. Cestovali jsem kolem 4 hodin. V Praze mě ještě doprovodili na místo konání kurzu a potom vyrazili do ulic Prahy :).

Já jsem se měla možnost poprvé potkat s paní Hankou a jejím elánem.

Šití nám šlo skvěle od ruky. Hanka mě několikrát překvapila postupem šití a zažila jsem pár AHA momentů. nejvíc mě asi dostal fakt, že hračky plní nacupovaným vatelínem, do kurzu jsem odstřižky vyhazovala do koše … a tímto materiálem bych šité hračky neplnila.

Další postupy jsem si ráda vyzkoušela a některé s radostí zařadím do svých postupů, jiné se u mě nezabydlely a budu pokračovat jako doposud … a o tom kurzy šití jsou – vyzkoušet si nové techniky a postupy, potom se rozhodnout, jestli si je nechám nebo je k sobě do šicí dílny nepustím „o).

 

Pokud máte chuť, vyzkoušet si šití se mnou, ráda se s vámi potkám na kurzu šití v Novém Hrozenkově … na viděnou u šicího stroje.

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky