Pokojíček šitý, vlastní jehlou a nití

V pořadí pátý eBook z mojí dílny.  Námět na eBook o šitém vybavení dětského pokojíčku přišel letos na jaře, kdy jsem na žádost dcery šila látkový stan. Když jsem viděla, jakou má dcera ze stanu radost a jak moc si s ním vyhraje, hned mě napadlo, že takový stan by se mohl líbit i ostatním maminkám a dětem.

Jenže v tu chvíli jsem měla jiné šicí plány. Téma se mi vrátilo zase teď. O to s větší chutí jsem se do něj pustila. Rozhodla jsem se dceři ušít nový pokojíček, všechny postupy šití jsem zpracovala … ušila jsem i něco navíc, co už dcera nepotřebuje, ale myslím si, že návody na šití oceníte.

Pomalu se blížily moje narozeniny a já jsem se rozhodla, že si eBook dám jako dárek k narozeninám 🙂 Proto jsem jej také zvládla dokončit v, pro mě, rekordním čase, pouhých třech týdnech. Jindy mi trvá vytvořit eBook čtyři měsíce. Ale, nezpracovala jsem v něm všechny své nápady… to nevadí, eBook bude v prodeji na moje narozeniny a až zpracuji zbylé návody, všem jej rozešlu v nové, rozšířené verzi.

canva-ebook-psvjan-1

 

eBook Pokojíček šitý, vlastní jehlou a nití najdete tady >>>

Renata Pekařová

Jsem lektorka šití a online podnikatelka. Zakladatelka online školy šití www.onlineskolasiti.cz.

Jsem autorka elektronických knih a online kurzů s návody na šití. Šití se věnuji i na svém webu www.renatapekarova.cz.

Prodávám krásné bavlněné látky a potřeby pro šití v internetovém obchodě www.siti-renata.cz. 

Pořádám "živé" kurzy šití. Práce s lidmi mi přináší radost. Šití mě zkrátka doprovází na každém kroku a já se o ně s vámi ráda rozdělím.

 

 

 

Komentáře