Škrtit nebo se usmát a poděkovat?

Krásný předvánoční čas

Doba „honby“ za dárky je opět tady :).

Ještě, že umím šít a nejsem odkázána na nakupování v obchodních centrech! Jsem extrémní extrovert, ale davy v obchoďáku nesnáším. A další moje záchrana je internet. Ó, jak já miluji vybírat dárky doma v klidu, hezky vše naklikat a potom jen vyzvednout od doručovatele, zabalit, schovat do skříně a je hotovo!

U nás doma jsem Ježíšek, kupuji dárky i pro sebe.

Letos s manželem prožijeme 22. společné vánoce. I když to manžel vždy myslel dobře, stávalo se, že některé dárky byly prostě mimo …

Nejvíce emocí jsem pod stromečkem zažívala ve dvou konkrétních případech a to, když mi koupil moje vysněné, krásné spodní prádlo a noční košilku.

Rozbalila jsem balíček, oči mi zasvítily nadšením, wau to je krása. V hlavě mi blikla myšlenka na večerní manželskou erotiku … jenže potom jsem zjistila, že prádlo je asi o tři čísla menší.

Zažily jste to někdy?

V té chvíli mě napadly dvě věci:

  1. To jako kupoval pro mě, nebo nám s milenkou prohodil balíčky (na televizi se moc nedívám, ale někdy jsem viděla film, jak manžel koupil své milence a manželce spodní prádlo a prohodil balíčky).
  2. Nebo mi jako chce naznačit, že jsem tlustá?

 

V tu chvíli jsem bojovala s emocemi, jestli mu mám jít po krku, nebo se usmát a poděkovat (myslel to určitě dobře). V zájmu zachování vánoční atmosféry, vyhrál ten úsměv.

Abych manželovi nekřivdila, někdy se mu podařilo koupit i ten správný dárek. Byl to on, kdo mi koupil ten NEJ dárek v mém životě a to moji milovanou Berninu.

Po zvážení všech pro a proti, jsme se domluvili a dárky si kupuji sama. Vyhovuje nám to oběma. Jemu odpadl stres při nakupování a hledání dárku (nesnáší to) a mě při rozbalování :).

 

A jak to funguje u vás?

Každý jsme zkrátka jiný a každému z nás vyhovuje něco jiného.

Pokud patříte k těm, co si dárky kupují samy, stejně jako já, mám pro vás tip na vánoční dárek.

Do 24. prosince 2017 je v prodeji „online kurz Škola šití“.

Tento kurz jsem vytvořila s vědomím, že jsme každý jiný a každý se i jinak učíme.

Jsem přesvědčena, že kurz obohatí každou švadlenku, začátečnice i ty z vás , které už šijete, ale šít jste se učily samy. V kurzu získáte základní šicí informace, díky kterým se vaše šití posune o kus dál.

 

Přeji vám pohodové vánoční svátky, upřímný úsměv na tváři při rozbalování vánočních dárků a spoustu spokojených chvil u šití v roce 2018.

Pro všechny z vás, které se mnou budou chtít šít i v novém roce 2018 mám dobrou zprávu:

Těším se na vymýšlení nových šicích projektů pro vás!

Renata Pekařová

Jsem lektorka šití a online podnikatelka. Zakladatelka online školy šití www.onlineskolasiti.cz.

Jsem autorka elektronických knih a online kurzů s návody na šití. Šití se věnuji i na svém webu www.renatapekarova.cz.

Prodávám krásné bavlněné látky a potřeby pro šití v internetovém obchodě www.siti-renata.cz. 

Pořádám "živé" kurzy šití. Práce s lidmi mi přináší radost. Šití mě zkrátka doprovází na každém kroku a já se o ně s vámi ráda rozdělím.

 

 

 

Komentáře