Švadlenčin adventní kalendář

V době vánoční a ještě dlouho před ní, my švadlenky odkládáme látky se vzory, které jsme používaly celý rok a měníme je za látky s vánočními motivy.

Je totiž čas, pustit se do vánočního šití. Některá kouzlu vánočního šití podléháme více, jiná méně.

Domácnost ve vánočním kabátku.

Miluju vánoce a proto si nenechám ujít příležitost obléknout naší domácnost do vánočního kabátku. Díky tomu, že se mi každý rok líbí jiné látky, výzdobu docela často obměňuju.

Šití dárků.

Další skvělá možnost „řádit“ u šicího stroje je šití vánočních dárků. Ušitým dárkem nedáváte jen věc, ale také svou lásku a čas, který jste do dárku zašily. Tyto dárky si zaslouží pouze lidé, kteří to umí ocenit.

Kouzlo šitých dárků je ukryto také v tom, že je šijeme milému člověku na míru. Přizpůsobíme oblíbené barvy a motivy látek, velikost a tvar projektu. Podle toho, co šijeme, můžeme přizpůsobit i další drobnosti. No řekněte, takový dárek prostě nekoupíte!

Adventní kalendáře nejen pro děti.

V době adventní šijeme adventní kalendáře. Ty mohou mít nekonečné množství podob. Také mohou být různě složité na šití. V minulých letech jsem šila desítky adventních kalendářů pro děti. Velmi mě to bavilo, i když ušít 24 kapsiček nebo pytlíčků může být únavné a co teprve, když máte dětí více a kapsičky a pytlíčky se násobí! Ta námaha rozhodně stojí za to. Vynahradí vám ji radost v dětských očích.

Pokud se chcete do šití adventního kalendáře pustit i vy a nevíte, jak na to, naučím vás to v ebooku Adventní kalendář. Můžete si vybrat z 5 tipů adventního kalendáře.

Další najdete v Šicím klubu číslo 3 tady >>>

 

Švadlenčin adventní kalendář

Jednou před vánocemi jsem si řekla, že nejen děti se mohou radovat s adventního kalendáře. Ty kdo si ho nejvíce zaslouží jsou ženy, které se většinou starají o teplo rodinného krbu a vytváří to kouzlo vánoc. Často díky tomu přichází o radost a nadšení, protože jsou unavené a přetížené. K tomu co dělají každoročně, přidají ještě mnoho navíc, aby ty vánoce i letos byly šťastné a veselé.

Rozhodla jsem se vytvořit Švadlenčin adventní kalendář pro potěšení žen švadlenek. Okýnka kalendáře jsou virtuální, nepřiberete. Stačí se přihlásit do svého účtu v onlineskolesiti.cz a jste tam.

Letos se otevírá už po čtvrté. Jako ty šité, je každý rok měním podle toho, co jsem se už naučila a co funguje.

Poprvé bude všech 24 okýnek ukrývat video návod na šití s vánoční tématikou nebo tipem na dárek.

Pozor, u kalendáře se máte radovat a odpočívat a to se nestane, když si budete myslet, že musíte ušít všech 24 projektů!

Naopak, vyberte si jen ty, které se vám líbí a hodí. Jejich šití si užijte.

Švadlenčin adventní kalendář vám vydrží déle než ten s čokoládou, který má na konci adventu 24 prázdných okýnek.

K 24 jsem přidala 0 a vyšlo mi 240 dnů, kdy můžete „mlsat“ překvapení v kalendáři. Potom se vám vstup uzavře, část obsahu změním a nabídnu vám ho zase další rok.

Díky tomu se každý rok můžete těšit na Švadlenčin adventní kalendář a já ho zároveň zvládnu připravovat. Také zužitkuju vánoční návody, které jsem vytvořila.

Líbí se vám?

Rozklikávejte virtuální okýnka letos i vy objednáte tady >>>

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky