3+2 tipy na šití od srdce

Téměř každý svůj výrobek šiju s láskou a svou lásku k šití do něj zašívám.

S láskou šijete když:

  • Je to jen vaše rozhodnutí, nic a nikdo vás do toho nenutí.
  • Těšíte se na šití a na krásný tvořivý proces, který vám přinese.
  • Šití vás pohltí a jste v jiném, krásném světě.

Druhý pohled na rozdávání lásky šitím je ten, že výrobek, který jsme s láskou ušily někomu věnujeme, protože nám na tom člověku záleží a máme ho rády. Nedáváme !jen! ušitý výrobek, ale také čas a péči s jakou jsme ten výrobek ušily.

Věřím, že je na šitém výrobku poznat, když ho tvoříme s láskou.

Takový šitý výrobek má úplně jinou hodnotu než ten, který někdo „nahrkal“ ve velkém množství „na kšeft.“ Bez chutí a radosti, prostě jen tak, protože si chtěl vydělat nějaké peníze. A to neodsuzuju nikoho, kdo si šitím vydělává peníze, jen se snažím vysvětlit ten rozdíl. Chápete co tím myslím?

Pokud ano, naučte se ten rozdíl rozeznávat také lidi ve svém okolí. O to víc si budou vážit vašich výrobků i když budou mít třeba své nedokonalosti.

Srdce, jako symbol lásky.

Když se zamyslím, co je pro mne symbol lásky, to první, co mne napadne je srdce. Proto je tvar srdce asi hlavním motivem mých projektů z lásky.

Jsou chvíle, jako svatba, Valentín nebo výročí, kdy chceme svému milému/ milým darovat dárek z lásky. To jsou všechny výrobky, které jsme z lásky ušily, ale mohou to být výrobky, které nesou ten jasný symbol lásky- srdce.

Tři tipy na šití od srdce:

Malé, jednoduchá projekty, které potěší. Pod každým tipem je odkaz na video návod. Ten je zpracovaný na webu onlineskolasiti.cz a všechny tři jsou vám k dispozici zdarma.

Udělá mi radost, když si alespoň jeden vyberete a ušijete.

  1. Srdce z lásky

Na šití můžete spotřebovat odstřižky látek z vaší šicí dílny. V návodu vám ukážu, jak zbytky jednoduše „zkrotíme“ a sešijeme do předního dílu srdíčka.

VIDEO NÁVOD>>>

2. Srdce pro radost

Srdce ušité z pruhů látek. Můžete ho použít, jako podkafíčko nebo vzkazovník.

VIDEO NÁVOD>>>

3. Srdce s vůní levandule.

Ušijte krásné voňavé srdce sobě nebo někomu pro radost. Přední díl můžete ušít z jednoho obdélníku látky, nebo ho sešít ze dvou, barevně kontrastních dílů. Bude to vypadat o mnoho lépe. Co myslíte?

VIDEO NÁVOD >>>

Chytlo vás šití z lásky?

Potom se do toho můžete opravdu opřít a užít si šití srdcí více.

V Šicím klubu jsem pro vás vytvořila vymazlené video návody na dva polštářky, ve kterých hraje hlavní roli symbol srdce.

ŠICÍ KLUB 42 a Polštářky pro zamilované.

Najdete TADY >>>

ŠICÍ KLUB 6 a Polštář od srdce

Najdete TADY >>>

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky