Víkendový kurz šití duben 2017

V pátek 21. 4. 2017 začaly přijíždět první švadlenky na Víkendový kurz šití. Kurz začíná v sobotu, ale ty co si chtějí víkend prodloužit, mohou přijet už v pátek. Páteční příjezd je výborná varianta i pro švadlenky, které to mají do Nového Hrozenkova dál.

Jsem moc ráda, že holky neodradilo ani aprílové počasí, které se měnilo každým pohledem z okna. Střídalo se sněžení, kroupy a z toho na nás vykouklo hřejivé sluníčko… na druhou stranu ideální počasí na šití :).

Šicí program tohoto víkendu byla deka a šitá hračka medvěd, včetně oblečení.

Iva se rozhodla svou deku ozdobit aplikací oveček. Deku ozdobenou aplikací si ušila i Lucka, které aplikace tvořila se mnou v online kurzu šití aplikace.

Jiřinka, Vlaďka, Alenka, Eva a Marťa se s chutí pustily do šití plánované deky. Jana si dovezla vlastní rozešitou deku a zářila radostí, že se k jejímu šití po pěti letech vrátila a deku téměř dokončila.

Holky na jedničku zdolaly i medvědí šicí výzvu. Tři krasavci odjížděli domů s ušitými končetinami, jen je sešít a je hotovo.

No a tito krasavci se nám o víkendu vyklubali celí do krásy.

 

 

Marťa si dovezla své šití a v klídku a pohodičce dokončovala jeden projekt za druhým :).

Pilně jsme šily a v neděli jsme se mohly vyfotit se svými dekami, medvědy a polštářky.

 

 

Vždy mě fascinují proměny a podoby šití jedné deky. Stačí vyměnit látky nebo barvy. Přidat nápad nebo ubrat jeden prvek a deka je zase jiná. Báječné je, že je vždy krásná a originální. Pro mě je důležité, že se vždy líbí švadlence, která ji ušila.

Děvčata děkuji za skvělou atmosféru na kurzu, byly jste úžasné ♥

 

Fotky z kurzů a další informace o víkendových kurzech šití si můžete přečíst tady >>>

Kdo ví, třeba se potkáme na některém dalším šicím kurzu … aktuálně jsou ještě čtyři volná místa na šicí víkend v květnu :).

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky