Znáš svůj talent?

Asi nikdy mě nepřestane udivovat, jakými talenty každý z nás vládne.

Co člověk to talent. Někdo si je svých talentů vědom, jiný je běžně používá a myslí si, že jsou samozřejmé, prostě si je vůbec neuvědomuje.

U žen to třeba může být talent na péči o rodinu. Umí zařídit, aby vše klapalo a doma vládla harmonie a klid. Milé ženy, ruku na srdce, tohle je talent neskutečně obdivuhodný! Paradoxně si majitelka svého talentu ani není vědoma. Myslí si, že je to samozřejmé. A takových skrytých talentů je většina.

Mě samotné trvalo opravdu dlouho, než jsem si uvědomila, že mám talent na šití. Šití mi vždy šlo snadno a rychle jsem chápala nové postupy. Moje hlava dokáže tyto postupy vidět, vidím předem i kombinace látek a jak z nich bude ušitý výrobek vypadat. Prostě nevím, jak lépe to popsat, než, že se umím na šití napojit v mysli.

Myslela jsem si, že to tak má každá z nás. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že nemá, že to je můj talent.

Nedávno jsem vytvořila online kurz šití Aplikace, tato technika se pro mě stala tak intuitivní a samozřejmá, že mě velmi překvapila nadšená zpětná vazba od švadlenek, které kurzem prošly. Takový ohlas jsem nečekala, dokonce jsem někdy měla pochyby, jestli jsem nezpracovala informace, které jsou každému jasné.

I když svůj talent znám, pořád se s ním učím pracovat. Hodně mi pomáhá, že se stýkám se začínajícími švadlenkami a u nich vidím, co je a co není samozřejmé. Tím se učím, jak vám to své šití vysvětlit, abyste se i vy mohly ponořit do jeho krás.

 

Nedávno u mě byla na návštěvě kamarádka, která má velký talent!

Ten talent je hodně vidět a ona si jej uvědomuje. Obě podnikáme online. Takže taková návštěva kamarádek se občas „zvrtne“ na pracovní poradu :). Probíraly jsme své online kurzy.

Moje kamarádka se jmenuje Jana Cardová a je to malířka.

Známe se z online kurzu. Nejdříve jsme se poznaly virtuálně a potom osobně. Pamatuji si jí od prvního okamžiku, kdy jsem rozklikla její web. Byla jsem uchvácená a nadšená! Zbožňuji její styl, umělce v sobě prostě nezapře! Od Jany jsem se učila také grafické základy pro tvorbu eBooku.  Znám její způsob lektorování a můžu vám jej doporučit.

Jana v těchto dnech otvírá svůj online kurz OLEJOMALBA.

Štětec a bary jsem držela v ruce naposledy v základní škole, ale kdybych nebyla tak zavalená prací, jdu do kurzu!

… já vím, sama často říkám, že člověk má čas na to, na co si jej udělá … tak dobře, momentálně si nechci udělat čas na Janin kurz, protože tvořím kurzy vlastní a věnuji jim veškerý svůj čas.

Pokud máte touhu, naučit se nebo zdokonalit v malování, znám někoho, kdo vás to naučí a ani nemusíte nikam jezdit „o).

Jana Cardová kurz OLEJOMALBY >>>

Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Je plný zajímavých projektů, do kterých ráda střihnete. Jejich šití vás bude inspirovat, motivovat a bavit! Naučíte se fígle a vychytávky, zrychlíte postup šití a kvalita zůstane. Získejte video návody a přesné postupy k exkluzivním šicím projektům, ty najdete jen v Šicím klubu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky