Znáš svůj talent?

Asi nikdy mě nepřestane udivovat, jakými talenty každý z nás vládne.

Co člověk to talent. Někdo si je svých talentů vědom, jiný je běžně používá a myslí si, že jsou samozřejmé, prostě si je vůbec neuvědomuje.

U žen to třeba může být talent na péči o rodinu. Umí zařídit, aby vše klapalo a doma vládla harmonie a klid. Milé ženy, ruku na srdce, tohle je talent neskutečně obdivuhodný! Paradoxně si majitelka svého talentu ani není vědoma. Myslí si, že je to samozřejmé. A takových skrytých talentů je většina.

Mě samotné trvalo opravdu dlouho, než jsem si uvědomila, že mám talent na šití. Šití mi vždy šlo snadno a rychle jsem chápala nové postupy. Moje hlava dokáže tyto postupy vidět, vidím předem i kombinace látek a jak z nich bude ušitý výrobek vypadat. Prostě nevím, jak lépe to popsat, než, že se umím na šití napojit v mysli.

Myslela jsem si, že to tak má každá z nás. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že nemá, že to je můj talent.

Nedávno jsem vytvořila online kurz šití Aplikace, tato technika se pro mě stala tak intuitivní a samozřejmá, že mě velmi překvapila nadšená zpětná vazba od švadlenek, které kurzem prošly. Takový ohlas jsem nečekala, dokonce jsem někdy měla pochyby, jestli jsem nezpracovala informace, které jsou každému jasné.

I když svůj talent znám, pořád se s ním učím pracovat. Hodně mi pomáhá, že se stýkám se začínajícími švadlenkami a u nich vidím, co je a co není samozřejmé. Tím se učím, jak vám to své šití vysvětlit, abyste se i vy mohly ponořit do jeho krás.

 

Nedávno u mě byla na návštěvě kamarádka, která má velký talent!

Ten talent je hodně vidět a ona si jej uvědomuje. Obě podnikáme online. Takže taková návštěva kamarádek se občas „zvrtne“ na pracovní poradu :). Probíraly jsme své online kurzy.

Moje kamarádka se jmenuje Jana Cardová a je to malířka.

Známe se z online kurzu. Nejdříve jsme se poznaly virtuálně a potom osobně. Pamatuji si jí od prvního okamžiku, kdy jsem rozklikla její web. Byla jsem uchvácená a nadšená! Zbožňuji její styl, umělce v sobě prostě nezapře! Od Jany jsem se učila také grafické základy pro tvorbu eBooku.  Znám její způsob lektorování a můžu vám jej doporučit.

Jana v těchto dnech otvírá svůj online kurz OLEJOMALBA.

Štětec a bary jsem držela v ruce naposledy v základní škole, ale kdybych nebyla tak zavalená prací, jdu do kurzu!

… já vím, sama často říkám, že člověk má čas na to, na co si jej udělá … tak dobře, momentálně si nechci udělat čas na Janin kurz, protože tvořím kurzy vlastní a věnuji jim veškerý svůj čas.

Pokud máte touhu, naučit se nebo zdokonalit v malování, znám někoho, kdo vás to naučí a ani nemusíte nikam jezdit „o).

Jana Cardová kurz OLEJOMALBY >>>

Renata Pekařová
Lektorka šití a online podnikatelka.

Zakladatelka Online školy šití. Autorka online kurzů a elektronických knih.

Ukážu vám tvořivý svět šití.

 

Online magazín slaví ukončení prvního pololetí.

Pro švadlenky, které se chtějí do online magazínu podívat, jsem připravila SPECIÁLNÍ "OCHUTNÁVKU".

Šicí klub na 21 dnů

za 21,- Kč.

Využijte speciální nabídky a vstupte do Šicího klubu na 21 dnů.

Získáte přístup k obsahu březnového čísla. Můžete se nechat inspirovat a šít.

Komentáře